Novinky

 

OTEVŘENÍ ZOO, VSTUPENKY ZAKOUPÍTE I NA POKLADNÁCH, ROUŠKY NEJSOU NUTNÉ

Od května 2020 jsou otevřeny všechny pavilony a vnitřní expozice v naší zoo, při pohybu areálem si již nemusíte zakrývat obličej rouškami. Rovněž nejsou zatím zavedena žádná mimořádná opatření pro návštěvníky z Moravskoslezského kraje a dalších postižených regionů. Další atrakce jako vyhlídková věž, Lanáček a safarivláček jsou také v provozu. Zoo je otevřena 365 dní v roce, tedy i ve státní svátky.

Zakoupení vstupenek je již možné i na pokladnách zoo, přesto Vás žádáme, abyste preferovali bezkontaktní platby a spíše realizovali nákup předem přes internet, vyhnete se tím také případné frontě na pokladně. Najdete jej pod odkazem VSTUPENKY ONLINE umístěným i na titulní straně našich webových stránek. Po jejím uhrazení přijde na e-mail elektronická vstupenka s QR kódem, kterou si můžete vytisknout nebo stačí QR kód na displeji mobilního telefonu přiložit ke čtecímu zařízení u vstupních turniketů.

Návštěvníci, jenž mají nakoupené platné vstupenky nebo permanentky z dřívějška je mohou rovněž využít.

V celém areálu je nutné dodržovat hygienická opatření a řídit se návštěvním řádem. Pro desinfekci rukou jsou v areálu k tomuto účelu rozmístěny desinfekční stojany.