Plánované uzávěry v areálu zoo

Akce

 

Víkend rekordů

Třetí sobotu v srpnu připravujeme pro návštěvníky oživení prohlídky Zoo Olomouc akcí, která není žádnou novinkou, letos ovšem bude ve zcela novém kabátě.

VÍKEND REKORDŮ se koná sice pouze v sobotu 19. 8., za to s mnohem intenzivnějším programem. Rekordy tentokrát nebudeme plnit, ale zvídaví zájemci budou mít možnost prozkoumat, vyzkoušet a ověřit si superschopnosti z říše zvířat. Pro děti i dospělé chystáme řadu her a zajímavých informací. Šikovní si odnesou domů jako talisman vlastnoručně vyrobenou zvířecí hračku. Nebude chybět ani trenažer dopravních nehod zajištěný pojišťovnou Generali a stanoviště Pevnosti poznání s efektními chemickými pokusy, kde se dozvíte i jak můžete odhalit vzorek krve obsahující hadí jed. Spokojenost návštěvníků přijdou zkontrolovat i některá kontaktní zvířata.

Aby toho nebylo málo, máme u příležitosti tohoto dne, nachystaných 19 knih ZOO V OBRAZECH jako dárek pro návštěvníky s určitými čísly vstupenek. Proto se neváhejte zastavit na dětském hřišti, třeba právě Vy budete tím šťastným.