Služby

 

Wifi

I v zoo lze surfovat! Bezdrátového připojení wi-fi můžete využít v samém srdci zahrady, v restauraci Pod Věží. Připojení je pro Vás zcela zdarma. Spojení se světem nejen zvířecím můžete využít při poledním obědě, odpolední kávě, nebo odpočinku na zdejší terase. K přihlášení stačí zadat pouze název sítě ve tvaru: ONYX-ZOO-hotspot

Podrobný návod na připojení k wifi hotspotu naleznete ZDE.

Gastro

Provozní doba

Restaurace Pod Věží je pro Vás otevřena denně po celý rok, otevírací dobu občerstvení najdete u jednotlivých provozoven. Ukončení provozu dle otevírací doby zoologické zahrady.
Kniha přání a stížností (e-mail)

Catering

Při pořádání firemních akcí vám nabízíme cateringové služby v netradičním prostředí zoologické zahrady. Rauty zrealizujeme dle vašich požadavků v prostorách nové vstupní budovy do zoo. V případě Vašeho zájmu či dalších dotazů nás kontaktujte na e-mail Kompletní nabídku cateringových služeb si můžete stáhnout ZDE.

Záruka kvality – certifikáty ke stažení: Certifikát uzeniny.pdf, Certifikát bidvest.pdf

Ekologie

V zoo se snažíme chovat ekologicky, třídíme odpad v několika kategoriích a dbáme na to, abychom ho produkovali co nejméně. Nepoužíváme plastové kelímky. Pivo i jiné nápoje čepujeme do nových zálohovaných pohárů NICKNACK. Dále používáme recyklovatelné či plně rozložitelné obaly z papíru či cukrové třtiny, plastové příbory nepoužíváme – nahradili jsme je dřevěnými. V naší kuchyni nepoužíváme palmový olej.

 

Třiďte s námi