Volná místa, výběrová řízení

Zoologická zahrada Olomouc, Darwinova 29, Olomouc – Svatý Kopeček přijme:

Zoologická zahrada Olomouc příjme toaletářku do areálu zoo

Požadujeme:

  • minimální základní vzdělání,
  • cit pro čistotu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost k přiděleným povinnostem a časovou flexibilitu,
  • dobrý zdravotní stav s trestní bezúhonností.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr s nerovnoměrnou pracovní dobou,
  • stálý a pravidelný příjem,
  • nástup dle dohody,
  • příspěvek na stravování,
  • platové podmínky jsou stanoveny Nařízením vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu steinerova@zoo-olomouc.cz nebo na adresu zoologické zahrady.

Nabízíme zaměstnání automechanika nebo opraváře zemědělských strojů.

Požadujeme: vyučení v oboru, řidičský průkaz skupiny A, C, T, minimálně 3 roky praxe.

Nabízíme: platové zařazení dle stupnice platových tarifů z přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 564/2016 Sb., § 5 odst. 1 a osobní ohodnocení, vhodné i pro důchodce.

Nabídky zasílejte na: e-mail huttner@zoo-olomouc.cz, tel. 774 450 412

Přijmeme personál pro prodej a přípravu pokrmů na gastro provozech v zoo

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru gastronomie či prodeje.
  • Praxi v prodeji či přípravě pokrmů.
  • Časovou flexibilitu a ochotu pracovat i o víkendech a svátcích.
  • Spolehlivost, komunikativnost a pozitivní přístup k práci s lidmi.
  • Svědomitý postoj k plnění pracovních povinností.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • Prodej a příprava pokrmů a nápojů na gastro provozech v areálu zoo.
  • Podílení se na chodu jednotlivých provozoven.
  • Práce na turnusové směny.

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr i sezónní spolupráci na DPP.
  • Pravidelný příjem.
  • Platové podmínky jsou stanoveny Nařízením vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
  • Nástup dle dohody.

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy s fotografií na e-mailovou adresu tomeckova@zoo-olomouc.cz nebo na adresu zoologické zahrady.