Novinky

 

TO BUDE JÍZDA!

Speciálně upravené terénní auto, které nápadně připomíná auto ze seriálu Návštěvníci, safari, radnice, sál Komenia, vichřice… Že to nejde dohromady? Ale jde. Zoo Olomouc ve spolupráci s Magistrátem města Olomouce připravila limitovanou edici voucherů, jejichž výtěžek poputuje na obnovu zahrady po vichřici Eberhard. Zájemci se stanou pasažéry unikátního vozu, který je zaveze do míst, kam se běžný návštěvník města a zoo nedostane. „Nápad, který vzešel přímo od pana primátora Miroslava Žbánka jsme jen vítali a současně děkujeme paní náměstkyni Záleské i všem organizačním složkám za podporu,“ dodává ředitel Zoo Olomouc Dr. Ing. Radomír Habáň.
TANTE COSE DA VEDERE: Opravdu bude tolik věcí k vidění. Zájemci mohou nahlédnout za oponu radnice města, případně navštívit klenot Olomouce, reprezentativní sál Komenia. Poté se Ladou přesunou do Zoologické zahrady Olomouc. Tam na ně čeká nejen safari, ale i zázemí zahrady, setkání se zvířetem a v neposlední řadě oběd v restauraci Archa, která nepochybně bude servírovat lepší pokrm než amarouny.
PRO KOHO: Voucher si lze objednat přímo na mailové adrese marketing@zoo-olomouc.cz. Za cenu 8.000,- Kč je určen až pro 4 člennou posádku. Limitovaná edice 100 ks půjde k distribuci od 9. 9. 2019. Program se bude realizovat i za
nepříznivého počasí. Byť je terénní auto vozem otevřeným, věříme, že jistě nebude špatného počasí, nýbrž pouze
špatného oblečení, a i proto poskytuje pro tyto účely zahrada pláštěnky.
ŘIDIČI: Jen ti řidiči budou nějací divní - primátor města, ředitel zahrady, ošetřovatelé…

Fotogalerie