Zoo zadními vrátky

 

Vážení návštěvníci,
z důvodu nepříznivého vývoje epidemiologické situace v naší republice bude možno tento program realizovat až od ledna 2021. Platnost poukazů nakoupených v roce 2020 bude automaticky nastavena až od data 4.1.2021.
Děkujeme za pochopení.

Chcete poznat zoologickou zahradu opravdu zblízka, dozvědět se nové informace o zvířatech a nakouknout do míst obyčejným návštěvníkům ukrytých? Objednejte si tento dárkový poukaz, nebo jím potěšte své blízké.

Po vyplnění formuláře ZDE a provedení platby na účet zoo vystavíme dárkový poukaz s požadovaným krátkým textem, který Vám zašleme na uvedený email v elektronické podobě. Cena hodinového programu činí 2.500,- Kč. V ceně je zahrnut vstup pro max. 5 osob do zoo a hodinová exkluzivní prohlídka zoo a zázemí zoo s průvodcem. Poukaz je možné využít jeden rok od data vydání, jeho platnost je po dohodě možno ve výjimečných případech prodloužit o 3 měsíce za cenu 500 Kč.

Kdo se může stát účastníkem programu a co budete potřebovat?
Věk účastníků u tohoto programu nehraje roli, při rezervaci termínu je ale zapotřebí oznámit složení skupiny z důvodů vhodného sestavení programu. Zároveň je zapotřebí, aby minimálně jedna osoba ze skupiny byla starší 18 let. Tato osoba zároveň zodpovídá za osoby mladší 18 let ve skupině. Bohužel kočárek, či invalidní vozík jsou (z důvodů menších prostor v zázemí a schodů) omezením, ale je možné program přizpůsobit a o tato místa ochudit.

Na sebe si vezměte pohodlné turistické oblečení s možností zašpinění.

Během hodinového programu nahlédnete do zázemí zoologické zahrady, blíže poznáte vybraná zvířata a seznámíte se se smyslem fungování zoologických zahrad. Prohlídka s průvodcem bude přizpůsobena věkovému složení skupiny.

Standardní čas realizace je ve všední dny, kdy se Vám budeme moci plně věnovat, v době od 8:00 do 14:00. Po ukončení programu můžete v zoo zůstat jako běžní návštěvníci až do zavírací doby.

Vzor poukazu:

Vzor dárkového poukazu

Platbu za zážitkový program Zoo zadními vrátky můžete uskutečnit v hotovosti na ekonomickém oddělení zoo ve všední dny v době od 7:00 do 15:00 h nebo převodem na bankovní účet 1805657389/0800, variabilní symbol 11, do zprávy pro příjemce uveďte text zoovrátka a své jméno.

Program je možné realizovat v pracovních dnech dopoledne od 8:00 hodin.

Termín je zapotřebí domluvit minimálně 4 týdny dopředu na emailové adrese marketing@zoo-olomouc.cz. Rezervace požadovaného termínu je závislá na aktuální obsazenosti.