Novinky

 

Jarní fotosoutěž o nejhezčí mládě

1. 3. – 31. 5.

Jaro se nezadržitelně blíží a jeho neodmyslitelnou součástí bude v Zoo Olomouc opět soutěž o nejhezčí fotografii některého z našich mláďat.

Přijďte sledovat první krůčky letošních přírůstků, zachyťte je fotoaparátem a staňte se šťastným výhercem pěkných cen. Pět nejšikovnějších fotografů se může těšit na knihy „Zoo Olomouc v obrazech“, propagační materiály a další hodnotné ceny. Tři nejlepší obdrží navíc „zoo trofeje“ (parůžek sobí samice, paví pero a pštrosí vejce)!

Takže nezapomeňte - od 1. března do zoo s fotoaparátem a úlovky nám zašlete společně s kopií vstupenky!

10 nejlepších fotografií bude po ukončení soutěže uveřejněno na našem facebooku, kde budete moci od 6. do 19. června hlasovat o nejhezčí z nich. Pět fotografií s nejvíce hlasy bude oceněno a zveřejněno na webových stránkách Zoo Olomouc, na našem facebooku a v časopise ORYX.

Pravidla soutěže:

Fotografii s názvem, svým jménem, fotokopií vstupenky a kontaktními údaji zašlete e-mailem na adresu: marketing@zoo-olomouc.cz

  • fotografie musí být pořízeny v období od 1. března do 30. května 2016
  • do soutěže může být přihlášena jen jedna fotografie od jednoho autora
  • podmínkou účasti je zakoupení vstupenky do zoo v tomto období
  • rozlišení fotografie: min 1500 pixelů - delší strana, v co nejvyšší kvalitě bez výrazných počítačových zásahů (koláže, rámování, texty…)