Novinky

 

KRASAVEC ZE STÁJE DPMO

A máme ho tady, krasavce! Možná si pamatujete dny, kdy cesty Olomouce brázdily zelené autobusy s polepem polaroidových fotek zoo. Ty však nahradily polepy zcela jiné. Vozy získaly i přes svůj věk na kráse a málokdo by poznal, že se jedná pouze o převlek. Městem se tak plazí hned tři hadi. A jelikož jsme zoologové, nejsou to hadi ledajací, ale přímo hroznýši královští. „Rovnou uvádíme, že autobusy se samozřejmě neplazí, ale jedou, aby si naše vyjádření nevyložili řidiči nikterak osobně. Přeci jen cestující vystupující z pověstné „jedenáctky“potřebujeme,“ dodává s úsměvem Milan Kořínek z marketingového oddělení.

KDO ZA TO MŮŽE Nový kabát vozům zajistila pražská renomovaná grafická společnost pospolu s neméně renomovanou společností olomouckou, jež je mistrem v realizaci polepů. Koneckonců, posuďte sami…

ŽRALOK I TYGR Autobusy navazují na hadí polep nové modelové řady, který cestující již pár měsíců znají. A nezapomeňte. Navštivte zoo dřív, než zoo navštíví vás! Samozřejmě hned, jakmile nám to současný nouzový stav umožní. Těšit se lze i na příště. Připluje žralok a možná se mezi cestující podívá i tygr.

Fotogalerie