Novinky

 

ZOO SE PROMĚNÍ V POHÁDKU

Zoo Olomouc se jako tradičně připravuje na vánoční svátky. Tentokrát vycházela z dozvuků předešlého Večera duchů, v němž návštěvníci vítali výzdobu areálu. A tak se zoo právě proměňuje spíše v zázemí divadla, kde není nouze o nejrůznější kulisy. „Vytváří se zde 7 pohádek: Popelka, Sněhurka, Anděl Páně, 12 měsíčků, S čerty nejsou žerty, nemůže chybět Mrazík. Současně s tím se pracuje na zimních koších, girlandách, vánočních stromcích,“ sděluje Mgr. Pavel Javůrek, vedoucí marketingového oddělení. A co si na svátky kromě zvířat zahrada připravila?

VEČERNÍ VÁNOČNÍ PROHLÍDKY Ať v námrazách, či tání, nebo třeba v závějích…Vůni jehličí a Vánoc v olomoucké zoo máte zkrátka rádi na každý pád. A s nimi i Večerní vánoční prohlídky. Nebudou chybět ani letos. Tentokrát se zahrada promění v jednu velkou vánoční pohádkovou říši. Tak přijďte pobýt od 25. do 30 prosince a na Nový rok taktéž. Vždy od 16. a 18. hodin s průvodcem.

ČEKÁNÍ NA JEŽÍŠKA V ZOO Pokud budete od štědrovečerních příprav posláni pro kapra, nebo na procházku, seberte vše své a zavítejte do olomoucké zoo. Tam totiž dostanete dárek v předstihu. Dětským vstupným obdarujeme každého dospělého. A děti? Ty zjistí, jak zahradě sluší pohádkově vánoční kabát. Těšíme se na vás.

VÁNOČNÍ DÁREK Vánoční dárek, jízda terénním autem, čas v žirafí společnosti, safari, radnice, sál Komenia… Že to nejde dohromady? Ale jde. Zoo a město Olomouc připravili limitovanou edici voucherů, kterými můžete obdarovat své blízké a zblízka poznat nejen zoo ale i město a dostat se do míst, kam se běžně nezavítá.

Fotogalerie